Haber

Star Wars Jedi: Fallen Order'ın 8 Milyon Kopya Satması Bekleniyor

EA, yeni Star Wars oyununa güveniyor.

FacebookFacebook

Electronic Arts, Respawn'ın geliştirdiği tek oyunculu hikaye odaklı Star Wars Jedi: Fallen Order'a güveniyor. EA'in baş finans yöneticisi Blake Jorgensen, Jedi: Fallen Order'ın 6 ile 8 milyon arasında kopya satmasını bekliyor. Yeni Need for Speed'in 4 milyona yakın, yeni Plants vs. Zombies'in 1 milyon civarında satabileceğini düşünüyor.

Yeni Need for Speed ve Plants vs. Zombies hakkında çok az detay verildi. İkisinin de bu sene Ekim ve Aralık arasında çıkış yapması bekleniyor. İkisi de PC, PS4 ve Xbox One platformlarında yerini alacak. Plants vs. Zombies'in nişancı oyunu olacağı doğrulandı. Böylece Plants vs. Zombies: Garden Warfare 3 olacağı yönünde çıkan söylentiler bitti. Need for Speed stüdyosu Ghost Games ise henüz yeni oyunu açıklamadı. 

Respawn'ın geliştirdiği Star Wars Jedi: Fallen Order'ın ilk hikaye fragmanı nisan ayında yayınlandı. Altı yazar arasında yer alan Chris Avellone, hikayenin Respawn için ''çok önemli'' olduğunu vurguluyor. Oyun 15 Kasım'da PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak. 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Galeri

İletişim Bilgileri

Reklam & İletişim

E-Posta: iletisim@fragparta.com

Sosyal Medya

  • Popüler Haberler

  • Popüler Videolar

Loading
Loading