Haber

PlayStation 4'ün Yeni Sınırlı Sayılı Days of Play Modeli Duyuruldu

Bu seferki model, çelik gri renge sahip!

FacebookFacebook

Sony, bu hafta düzenlediği State of Play canlı yayın sunumu sırasında, Days of Play için sınırlı sayıda hazırladığı yeni PlayStation 4 modelini duyurdu.

Yeni model, üzerinde DualShock'ın butonları olan Üçgen, Yuvarlak, Çarpı ve Kare'nin logolarının bulunduğu, çelik gri renkli bir sistem olarak piyasaya sürülecek. Ayrıca, yine yanında çelik gri renkli bir de DualShock 4 bulunuyor. Genel olarak değerlendirildiğinde ise bu yeni modelin oldukça şık olduğunu söylemek mümkün. Diğer yandan, konsolun fiyatı açıklanmadı. Ancak, ince PlayStation 4'ün aynısı olduğu için tahminen fiyatı da hemen hemen aynı olacaktır.

Days of Play, Sony'nin dünya genelinde hem sistem hem de oyun konusunda indirim yaptığı yıllık bir PlayStation kutlamasıdır. Ve, yeni konsolun teması bu kutlamayı esas aldığı için Haziran ayında satışa sürüleceği tahmin ediliyor.

Son olarak, geçtiğimiz yıl yine aynı isimle piyasaya sürülen PlayStation 4 modeliyle bu model karıştırılmamalıdır. Zira, geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Days of Play isimli PS4 modeli, mavi bir renk temasına sahipti, bu yılki model ise çelik gri üzerine tasarlanmış.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Galeri

İletişim Bilgileri

Reklam & İletişim

E-Posta: iletisim@fragparta.com

Sosyal Medya

  • Popüler Haberler

  • Popüler Videolar

Loading
Loading