Haber

Yeni Ghost Recon Oyunu Breakpoint Duyuruldu

4 Ekim'de PC, PS4 ve Xbox One için geliyor!

FacebookFacebook

Ubisoft, yeni bir Tom Clancy's Ghost Recon oyunu olan Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint'i duyurdu. Yeni açık dünya nişancı oyunu 4 Ekim 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasadaki yerini alacak.

Breakpoint, Yeni Zelanda'yı anımsatan kurgusal bir Pasifik ada olan Auroa'da geçecek. Auroa, insansız hava araçları konusunda uzmanlaşmış, Skell Technology isimli bir şirkete ev sahipliği yapacak. Ve, bu şirketle iletişim kesildikten sonra tam olarak ne olduğunu öğrenmek için bu adaya gönderileceksiniz. Ancak oraya bir avcı rolünde giderken, kendinizi av olarak bulacaksınız. Zira Ubisoft'un söylediğine göre, savaş alanındaki Hayaletler (Ghosts) kadar yetenekli olan ve Kurtlar (Wolves) olarak isimlendirilen bir paramiliter grupla karşılaşacaksınız.

Diğer yandan oyun, bir önceki paragrafta bahsettiğimiz sebeplerden dolayı oyunda, gizliliğe çok fazla önem verildiğini göreceksiniz. Bununla beraber, oyun bazı hayatta kalma unsularını içeriyor olacak: aldığınız her türlü yaralanmaları tedavi etmeli ve merminizi mecbur olmadıkça harcamamalısınız. Zira, yaralarınızı tedavi etmezseniz ölümle burun buruna gelebilir ve mermi kıtlığı çekebilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak, Kurtlar (Wolves) grubu, The Walking Dead, Daredevil ve The Punisher'dan tanıdığımız Jon Bernthal tarafından canlandırılan Cole D. Walker isimli karakter tarafından yönetilecek. Ayrıca, Wildlands oynayan oyuncular, Operation Oracle güncellemesiyle gelen Hayalet'in (Ghost) Walker olduğunu tanıyacaklar.

Son olarak Ubisoft, oyun piyasaya sürüldükten sonraki aylarda dört ek sınıfı oyuna ekleyeceğini söyledi. Ve ayrıca Ubisoft, oyun piyasaya sürüldüğü anda tekli (solo), kooperatif (co-op) ve PvP modlarına sahip olacağını ve bu modların herhangi birindeki ilerlemenizin diğerlerinde de geçerli olacağını doğruladı.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Galeri

İletişim Bilgileri

Reklam & İletişim

E-Posta: iletisim@fragparta.com

Sosyal Medya

  • Popüler Haberler

  • Popüler Videolar

Loading
Loading