Haber

Game of Thrones Yapımcıları Yeni Star Wars Filmi Üzerinde Çalışıyor

Benioff ve Weiss, Taht Oyunları'ndan Yıldız Savaşları'na geçti. 

FacebookFacebook

Disney, bu aralık ayında çıkacak olan Episode 9: The Rise of Skywalker dahil üç Star Wars filminin çıkış tarihlerini açıkladı. Disney, Game of Thrones yapımcıları David Benioff ve D.B. Weiss'in 2022'de çıkacak olan filmin üzerinde çalıştığını doğruladı.Duyuru, Disney patronu Bob Iger'den geldi. Benioff ve Weiss'in yeni Star Wars üzerinde çalıştığı bir süredir biliniyordu. 

Yeni Star Wars filmleri 16 Aralık 2022, 20 Aralık 2024 ve 18 Aralık 2026 tarihlerinde çıkacak. Geliştirilmekte olan filmlerin birinde Benioff ve Weiss, diğerinde The Last Jedi yönetmeni Rian Johnson çalışıyor. Benioff ve Weiss'in çalışmaları ilerlediği için ilk filmin çekimleri bu sonbaharda başlayacak. Yeni film, eski filmdeki olaylardan yüzlerce yıl öncesinde, Old Republic günlerinde geçecek. 

Seri, 2015'te The Force Awakens ile başladığında Disney, her yıl bir film çıkarmayı planlıyordu. 2018'de çıkan Solo: A Star Wars Story'nin ticari başarısızlığından dolayı gelecek spin-off'lar iptal edildi. Iger, şimdiye dek filmlerin ''çok fazla ve çok hızlı'' bir şekilde yayınlandığını kabul etti. Şirket, yeni filmleri artık iki yılda bir yayınlayacak.

Canlı aksiyon Star Wars dizisi The Mandalorian'ın ilk bölümü, yayın platformu Disney+'ta 12 Kasım 2019'da yayınlanacak. Yayın hizmeti için, Rogue One karakteri Cassian Andor'a odaklanan yeni bir dizi yapılıyor. 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Galeri

İletişim Bilgileri

Reklam & İletişim

E-Posta: iletisim@fragparta.com

Sosyal Medya

  • Popüler Haberler

  • Popüler Videolar

Loading
Loading