Haber

PS Plus Abonesi Olmayanlar Bu Hafta Red Dead Online'a Erişebilecek

Rockstar, Red Dead Online oyuncularına bonuslar sunuyor. 

FacebookFacebook

Altı aydan uzun bir süredir beta aşamasında olan Red Dead Online sonunda betayı terk ediyor. Büyük bir güncellemeyle oyunun çevrimiçi moduna yeni kooperatif hikaye görevleri, ana oyundan yeni karakterler içeren Free Roam görevleri, balıkçılık ve atış gibi aktivitelerle yeni Posse Versus Challenge'ları, yeni düşmanlık sistemi, altı oyuncuya kadar yeni poker oyunları, çeşitli oyun iyileştirmeleri ve daha fazlası geliyor. 

Rockstar, betadan ayrılmayı kutlamak için Red Dead Online'ı PS Plus aboneliği olmayan PS4 sahiplerine sunuyor. 27 Mayıs'a kadar PS4'te Red Dead Redemption 2 sahibi olan herkes çevrimiçi moduna erişebilir. Önümüzdeki hafta 21 Mayıs'ta, PS Plus abonesi olmayan oyuncuların alabileceği yeni Free Roam görevleri, kıyafetler ve PS4 Early Access içeriği dahil daha fazla içerik ve bonusların gelmesi planlanıyor.

Ayrıca bu hafta Red Dead Online'a giriş yapan herkes, hediye olarak bir kere 15 Gold Bar alacak. Showdown modları ve yarışlarda, Free Roam görevleri ve etkinliklerde, A Land of Opportunities görevlerinde %15 daha fazla XP alacak. Ek olarak, sandıklarda %25 daha fazla altın ve para bulacaksınız. Ultimate Edition sahipleri, 100$ Red Dead Online parasını ve Throat Slit emote'unu ücretsiz alacak. 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Galeri

İletişim Bilgileri

Reklam & İletişim

E-Posta: iletisim@fragparta.com

Sosyal Medya

  • Popüler Haberler

  • Popüler Videolar

Loading
Loading