Haber

Simpsons Dizisi İki Yıl Önce Game of Thrones'un 8. Sezonundaki Sürprizi Tahmin Etti (Spoiler İçerir)

Simpsons dizisinin bir tahmini daha gerçekleşti.

FacebookFacebook

Amerika'daki 11 Eylül saldırısı, Trump'ın başkan seçilmesi ve diğer bunun gibi olaylar daha önce meşhur Simpsons dizisinde yer almıştı. Geleceği tahmin etmesiyle bilinen animasyon dizisi, bu kez başka bir dizinin önemli bir sahnesini tahmin etti.

HBO'nun milyonlarca kişi tarafından izlenen Game of Thrones dizisi, son sezonunda ve final bölümü yaklaşıyor. Simpsons dizisi, iki yıl önce Game of Thrones'un 8. sezon 5. bölümünde yer alan bir sahnesini tahmin etmiş. ''The Bells'' isimli bölümde Daenerys, ejderhası Drogon'la King's Landing'i yaktı ve masum sivilleri de öldürerek şehri yok etti. 

Simpsons dizisinin 2017'de yayınlanan ''The Serfsons'' isimli bölümünde, ağzından çıkan ateşle bir şehri yakan ejderha yer alıyor. Bu bölüm, zaten Game of Thrones'a benziyordu ve hatta Jaime Lannister'ı oynayan Nikolaj Coster-Waldau seslendirme yaptı.  

11. sezonun bir bölümünde Donald Trump'ın başkan olacağını göstermiş, 10. sezonda ise Disney'in Fox'u satın alacağını tahmin etmişti. Dizinin bu garip öngörüleri gerçek hayatta gerçekleşti. Bu arada Game of Thrones, 5. bölümle yeni bir izlenme rekoru kırdı. ''The Bells'' isimli bölüm, 18.4 milyon kişi tarafından izlendi

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Galeri

İletişim Bilgileri

Reklam & İletişim

E-Posta: iletisim@fragparta.com

Sosyal Medya

  • Popüler Haberler

  • Popüler Videolar

Loading
Loading