Haber

Detroit: Become Human Epic Store'da İnanılmaz Bir Fiyata İndi!

PS4'te Deluxe sürümü 469 TL, Epic Store'daki sürümü sadece 20 TL.

FacebookFacebook

Quantic Dream'in üç PS4 özel oyunu Epic Games Store'a geçti. Bunlardan biri olan aksiyon-macera, neo-nori ve gerilim oyunu Detroit: Become Human şu anda 20 TL'ye satılıyor. Epic Store'un büyük indirimleri 13 Haziran'da sona erecek. Bununla birlikte üç oyunun da demo ve çıkış tarihleri açıklandı. 

Heavy Rain - Demo: 24 Mayıs Çıkış: 24 Haziran

Detroit: Become Human - Demo: Yaz sonunda Çıkış: Sonbahar

Beyond: Two Souls - Demo: 27 Haziran Çıkış: 27 Temmuz

Epic Store'daki Heavy Rain ve Beyond: Two Souls'un ön sipariş fiyatları 40 TL. İndirime giren tüm oyunlar için buraya tıklayabilirsiniz. 

Epic'in ilk indiriminde garip bir olay yaşandı. Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 indirimdeyken bir anda kaldırıldı. Epic, 80 TL üzeri oyunlarda 60 TL daha indirim yaptı. Steam'deki ön sipariş fiyatı 92 TL olan Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2'nin Epic Mega indirim fiyatı 32 TL oldu. Bazı oyuncular Steam'den aldıkları oyunu iade ederek Epic Store'dan düşük fiyata almaya başlayınca Paradox, oyunu mağazadan kaldırmaya karar verdi. 

Paradox'un hiçbir açıklama yapmadan oyunu kaldırması şaşırtıcı. Bloodlines 2'nin öne çıkarılması gerekirken, Paradox'un attığı bu adım hiç iyi olmadı. Böyle olacağını tahmin edip, diğer geliştiricilerin yaptığı gibi indirime girmeyebilirdi. 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Galeri

İletişim Bilgileri

Reklam & İletişim

E-Posta: iletisim@fragparta.com

Sosyal Medya

  • Popüler Haberler

  • Popüler Videolar

Loading
Loading