Haber

Call of Duty: Modern Warfare Duyuruldu ve Çıkış Tarihi Açıklandı

Çapraz oynama desteğiyle, 25 Ekim'de PC, PlayStation 4 ve Xbox One'da!

FacebookFacebook

Birinci şahıs nişancı oyunlarının en sevilenlerinden biri olan Call of Duty'nin, nihayet 2019 oyunu duyuruldu. Serinin en çok beğenilen ve üç oyundan oluşmasına -yani seri tamamlanmasına- rağmen oyuncuların beklemekten vazgemediği Modern Warfare, bu sene tekrar bizlerle buluşacak. Call of Duty: Modern Warfare, 25 Ekim'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasadaki yerini alacak. Ve hatta! Çapraz oynama desteği sunacak.

Bildiğiniz üzere Modern Warfare serisi, Call of Duty 4: Modern Warfare ismiyle ilk defa 2007'de hayatımıza girmiş ve 2011'de piyasaya sürülen Call of Duty: Modern Warfare 3 ile birlikte veda etmişti. Şimdi ise serinin geliştiricisi Infinity Ward, yine aynı isimle, seriye yeni bir başlangıç yapacak. Bu sene piyasaya sürülecek olan ve yeni bir hikaye barındıracak olan Modern Warfare, mevcut üçlemenin evreninde geçmeyecek. Ancak, yine de ilk Modern Warfare serisinden tanıdığımız Captain Price (bu serideki Cpt. Price'ı farklı bir seslendirme sanatçısı seslendirecek) gibi tanıdık yüzler, yeni seride de bizlerle beraber mücadele edecek.

Call of Duty Modern Warfare 2019 Wallpaper

Captain Price'ın yer alacağından da anlayacağınız üzere, Black Ops 4'ün aksine Modern Warfare'da bir hikaye modu olacak. Ve hikaye modu, Rusların, Orta Doğu ile olan etkileşimini konu alacak. Ancak, her ne kadar Orda Doğu odak noktası olsa da, Londra gibi büyük şehirlerde terörist saldırıları gerçekleştirecek olan aşırı milliyetçi bir gruba karşı mücadele edeceğiz.

Call of Duty Modern Warfare 2019 Wallpaper 2

Diğer yandan Modern Warfare'da, çok oyunculu modu da mevcut olacak. Ve, hikaye modundaki ilerlemelerimiz, çok oyunculu modda perk ve silah gibi şeyleri elde edebilmemizi sağlayacak. Bunun dışında, Infinity Ward çok oyunculu modla ilgili daha fazla bilgi açıklamadı. Yani, bir Battle Royale modu mevcut olup olmayacağı henüz belli değil.

Call of Duty Modern Warfare 2019 Wallpaper 3

Son olarak, Modern Warfare tüm platformlarda çapraz oynamaya izin verecek. Yani PlayStation 4'teki bir oyuncuyla, PC tarafındaki bir oyuncu, beraber Modern Warfare'ı oynayabilecekler. Buna ek olarak, Activision, oyunu piyasaya sürdükten sonra oyuna ekleyeceği haritaları parayla satmayacak. Yani, sezon bileti (season pass) bu sene mevcut olmayacak.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Galeri

İletişim Bilgileri

Reklam & İletişim

E-Posta: iletisim@fragparta.com

Sosyal Medya

  • Popüler Haberler

  • Popüler Videolar

Loading
Loading