Haber

Watch Dogs Legion E3 2019 için Onaylandı

Legion, Londra'da geçecek!

FacebookFacebook

Watch_Dogs hayranlarının büyük bir merak ve heyecanla beklediği üçüncü oyunun ismi açıklandı ve ilk detaylar için tarih verildi. Oyunun yayıncısı Ubisoft, serinin resmi Twitter hesabının ismini, yeni oyunun ismi olan Watch Dogs Legion olarak değiştirdi ve bir de, paylaşım yaptı. Paylaşımda, "Tanrı NPC'leri Korusun. E3'te ortaya çıkacak" yazısı ve on saniyelik kısa bir fragman mevcut. Bu da, yeni oyunla ilgili ilk detayları, önümüzdeki hafta düzenlenecek olan E3 2019 basın konferansı sırasında öğreneceğimiz anlamına geliyor.

Diğer yandan, geçtiğimiz birkaç ay içerisinde yeni Watch_Dogs'ın yeni oyunuyla ilgili birçok dedikodu ve sızıntı mevcuttu. Sızıntılara göre, oyun İngiltere'nin Londra kentinde geçeceği yönündeydi. Ve, "Tanrı Kraliçeyi Korusun" İngiltere'nin milli marşı olduğunu da göz önüne alırsak, tweette yer alan cümle ise oyunun İngiltere'de geçeceği konusunda bir gönderme olarak yer alıyor.

Tüm bunlara ek olarak, Amazon İngiltere'nin resmi sitesinde yer alan Watch Dogs Legion sayfasında, oyunun Londra'nın yakın gelecekteki, distopik bir sürümünde yer alacağı belirtiliyor. Ve ayrıca, Watch Dogs Legion'daki ana karakterin, seçtiğiniz bir NPC olacağı belirtiliyor. Bir sızıntı raporuna göre ise oyunun bazı bölümleri, oynamayı seçtiğiniz NPC'ye bağlı olarak farklı işleyecek.

Son olarak, Watch Dogs Legion'ın henüz bir çıkış tarihi ve hangi platformlarda olacağı açıklanmadı. Ancak, haberimizde de belirttiğimiz üzere, tüm detayları E3 2019'da öğreneceğiz. Bu yüzden, bizi takip etmeyi unutmayın!

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Galeri

İletişim Bilgileri

Reklam & İletişim

E-Posta: iletisim@fragparta.com

Sosyal Medya

  • Popüler Haberler

  • Popüler Videolar

Loading
Loading