Haber

Yeni Ücretsiz PC Oyunu Şimdi Epic Store'da Mevcut

Mega indirimlerinde son hafta.

FacebookFacebook

Epic Store mega indirimlerinin bitmesine bir hafta kaldı. Birkaç PC oyununu harika indirimlerle satın alabilirsiniz. Epic, iki haftada bir ücretsiz oyun dağıtma sözünü tutuyor. Şimdi Kingdom: New Lands oyunu ücretsiz oldu. New Lands, 2015'te çıkan Kingdom'ın öyküsüne ve oynanışına dayanıyor. 2016'da çıkan Kingdom: New Lands'in Epic Store'daki normal fiyatı 19 TL. Steam'de ise 24 TL'ye satılıyor. 13 Haziran'a kadar Epic Games Store'da hiçbir ücret ödemeden alabilirsiniz. Oyunu alabilmek için bir Epic hesabı açmalısınız. 

2016'da çıkan Kingdom: New Lands, 2015'te gelen Kingdom'ın içerik ve çeşitli oyun iyileştirmeleri içeren güncellenmiş bir versiyonu. Oyun, krallık inşa etme simülasyonudur. Altı eşsiz adada krallık kurması gereken bir kralı oynuyorsunuz. Adaları tekneyle veya çeşitli yollarla ziyaret edebilirsiniz. İki boyutlu ekranda, kralı sağa veya sola ilerleterek kaynak ve para toplamanız gerekiyor. İlerleme için keşfetmek çok önemli ancak krallıktan uzaklaştıkça çevre daha tehlikeli hale geliyor. 

13 Haziran'da Kingdom: New Lands bitince yerine Enter the Gungeon geçecek. Aynı tarihte mega indirimler bitse de Epic, ücretsiz oyun dağıtmaya devam edecek. Kingdom: New Lands, diğer oyunlarda olduğu gibi sonsuza dek sizin olacak. Epic Mega İndirimleri'ni kaçırdıysanız, sadece bir haftanız kaldı. PC oyunlarında %75'e varan indirimler mevcut. Ayrıca Epic, bazı oyunlarda ek indirim sunuyor.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Galeri

İletişim Bilgileri

Reklam & İletişim

E-Posta: iletisim@fragparta.com

Sosyal Medya

  • Popüler Haberler

  • Popüler Videolar

Loading
Loading