Haber

Apex Legends Yakında Mobile Geliyor

iOS ve Android kullanıcıları için yeni bir Battle Royale daha geliyor!

FacebookFacebook

Fortnite ve PUBG'den sonra büyük bir popülerite elde etmeyi başaran Apex Legends, PC, PlayStation 4 ve Xbox One'dan sonra şimdi de iOS ve Android için geliyor. Oyunun yayıncısı Electronic Arts'ın CEO'su Andrew Wilson, Apex Legends'ın mobil sürümü üzerinde çalıştıklarını ve Apex Legends'ı Çin'de yayınlamak için "ileri düzeyde müzakerelere" başladılarını açıkladı.

Wilson, "Apex Legends'ın geleceği için büyük heyecan duyuyoruz. Hedefimiz güçlü, Apex Legends ve rekabet ettiği dünya için büyük planlarımız var. Apex Legends'ı Çin'e ve mobil cihazlara getirmek için ileri düzeyde müzakereler yapıyoruz. Ve, bu görüşmelerimiz tamamlandığında sizleri zaman zaman bilgilendireceğiz." açıklamasını yaptı.

Bunlara ek olarak Wilson, Apex Legends'ın Electronic Arts tarihinde "en hızlı büyüyen" oyun olduğunu belirtti. Electronic Arts'ın rakamlarına göre oyunu oynayan oyuncu sayısı 50 milyona ulaşmış durumda. Ayrıca bu rakamın %30'u, Electronic Arts'la yeni tanışan oyuncuları kapsıyor.

Son olarak Wilson, Apex Legends topluluğunu memnun etmek için çok çalıştıklarını ve oyunun içerikleri üzerinde çalışmalarını hızla devam ettirdiklerini açıkladı. Wilson'a göre, oyunun ikinci sezonunun çıkışıyla beraber oyuncular, hiç beklemedikleri bir Apex Legends'la karşılaşacaklar. 2. Sezon ile ilgili ilk detaylar, Haziran ayındaki EA Play etkinliğinde duyurulacak.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Galeri

İletişim Bilgileri

Reklam & İletişim

E-Posta: iletisim@fragparta.com

Sosyal Medya

  • Popüler Haberler

  • Popüler Videolar

Loading
Loading