Video

The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition Nintendo Switch'e geliyor.

Watch the video
Video

E3 2019: The Witcher 3 Nintendo Switch'e Geliyor

The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition Nintendo Switch'e geliyor.

Devamını Oku
( 5 / 1 votes)
FacebookFacebook

Bir süredir dolaşan söylentiler, Nintendo Direct sunumuyla resmi olarak doğrulandı. Duyuru fragmanı üstte bulunuyor. CD Projekt Red'in beğenilen rol yapma oyunu The Witcher 3: Wild Hunt Nintendo Switch'e bu yıl Complete Edition olarak gelecek. Bu sürümde Hearts of Stone ve Blood and Wine olacak. Çıkış tarihi açıklanmadı ama bir süre sonra oynanabileceği söylendi. Bazı perakendecilerde 60 dolar fiyat etiketiyle ön siparişe açıldı. 

The Witcher 3: Wild Hunt, 2015'te PC, PS4 ve Xbox One için çıktı. The Witcher 3, yetişkin içeriği sebebiyle küçük yaştaki oyunculara uymuyor. Zaten Switch'e gelen ilk yetişkin içerikli oyun bu değil. Saymak gerekirse DOOM, Skyrim, Bayonetta 2 ve L.A. Noire var. 

CD Projekt Red'in bir sonraki oyunu Cyberpunk 2077'nin çıkış tarihi açıklandı. 16 Nisan 2020'de PC, PS4 ve Xbox One'a gelecek. Oyun şu anda Steam'de 249 TL fiyat etiketiyle ön siparişe açık. Türkçe arayüz ve altyazı desteğine sahip olacak. Keanu Reeves, Polonyalı geliştiricinin yeni oyununda efsanevi bir rockçı olarak tanımlanan Johnny Silverhand karakterini oynuyor. 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Galeri

İletişim Bilgileri

Reklam & İletişim

E-Posta: iletisim@fragparta.com

Sosyal Medya

  • Popüler Haberler

  • Popüler Videolar

Loading
Loading